איריס בן צבי תיקשור וליווי אנשים בתהליכי החיים

| עדכון אחרון:  20/01/2014 15:24
מסמך מצורף
איריס בן צבי

נייד: 052-3990963

irisb@hazorea.org.il

מתקשרת במפגש אישי או באמצעות הטלפון.
התקשור מתקבל בפגישה חד פעמית או תהליכית - מתמשכת,
לקבוצות ובאירועים מיוחדים.
www.iristikshur.com   
 

אני עוסקת מזה שנים בפיתוח התודעה והמודעות (יש הקוראים לכך "רוחניות"),עיסוק המשפיע עלי ועל סביבתי באופנים שונים לאורך חיי היומיום.
חברת קיבוץ הזורע שבעמק יזרעאל ואם לחמישה בנים בוגרים.
אני מתקשרת עבור אנשים בפגישות אישיות וכן באמצעות הטלפון.במהלך התקשור,המבוצע באופן חד פעמי או תהליכי – מתמשך,מומלץ לכתוב את הדברים הנאמרים או להקליטם.
ניתן לקבל תקשור לקבוצות ובאירועים מיוחדים.
למעוניינים לתקשר בעצמם אשמח להראות את הדרך!

בתקשור ניתן לשאול כל שאלה הקשורה לחיי השואל: יחסים בינו לבין עצמו,יחסים עם המשפחה, בעבודה וכד'. התקשור מאפשר התבוננות עמוקה על עולמו הפנימי והחיצוני של השואל ועל מעגלי החיים שלו.
התקשור נותן הסבר או נקודות מבט על דרכים פוטנציאליות עבור האדם על מנת להגשים את רצונותיו וחלומותיו. כמו כן נותן תשובות והכוונה בהתלבטויות וצמתים משמעותיים ויכול לקדם את האדם לפעולה.

תקשור מהו
תקשור זהו מצב תודעה שבו המתקשר יוצר קשר עם כוחות, אנרגיות,שרוב בני האדם אינם רואים אותם. הם אינם בגוף פיזי ולכן ניתן להבין שהם באים מעולם הרוח, המופשט, או מהמקום הבלתי ניראה, אשר יש הקוראים לו "מעבר לוילון".
עולמנו בנוי מרבדים שונים, כאשר החלק הפיסי אותו אנו רואים וחיים בו הוא רובד אחד בלבד. ישנו רובד הרגש, למשל, שאנו מכירים וגם הוא מופשט וישנם רבדים מופשטים נוספים שהם חיים ובעלי כוחות כמו אלה הפיסיים, אך הם אינם מתקיימים בחומר הפיסי אלא ברוח.
כשאדם בא לתקשור, אני, המתקשרת, יוצרת קשר וניפתח ערוץ למקום שבו ישנן ישויות המתקיימות "מעבר לוילון", מעבר למימד הפיסי. כשנוצר הקשר, מתקבל מידע שהוא חלק מחייו של אותו אדם.
אותן ישויות רואות, לא בפיזי, אלא דרך ידע שנצבר ומתקיים גם כשאנו, בני האדם, לא רואים אותו. יש להבין שמה שמגיע אכן קיים, גם אם לא נשאלת שאלה. המידע "ארוז" באופן הנגיש לאדם המוכן לפתוח עצמו לידע זה.
בזמן תקשור יש צורך שהמתקשר יהיה ברמת תודעה, במצב תודעתי שונה מהמצב בו בני האדם נמצאים ביומיום, בכדי ליצור קשר עם אותן ישויות.
ישנה אפשרות ליצור שיח, דיבור, לקבל מידע וידע, גם מאיכויות אחרות כמו מ"אמא אדמה", מגרמי שמיים, מהטבע הסובב ועוד.

מפגשים בתקשור- התקשור כדרך להתפתחות ומימוש הפוטנציאל

במפגשים תיפגשו עם תכונות, הרגלים, וחלקים שונים בכם, המנהלים אתכם בחיי היומיום.
תקבלו "צידה לדרך" כיצד ניתן, לכל אחד ואחד מכם, לפתח ולשפר את התקשורת, ההתנהגות וההתנהלות היומיומית ביחסים עם עצמכם, המשפחה ושאר מעגלי החיים.
אשמח לעבור איתכם תהליכים וחוויות מעצימות ומשמעותיות.

קיבוץ הזורע, טל: , פקס: , דוא"ל: webmaster@hazorea.org.il